Menu
    English

    Studie Academieplein

    faciliteit

    Wij ondersteunen jou met het maken van goede content voor studenten op het gebied van fotografie en video's.

    Deze applicatie gebruik je voor:  kennis verwerven voorkennis activeren


    Kracht van deze faciliteit

    In de studio kun je terecht voor kennisclips, podcast, fotografie en video's. Daarnaast verzorgen wij ook workshops voor het maken van korte video's. Dit doen we voor zowel studenten als docenten. We springen in op de wensen van de docenten of medewerkers. Soms betekent dit dat we het hele proces begeleiden en soms bieden we alleen hulp in de montage, of we zetten de studio klaar zodat de docent zelf aan de slag kan met het maken van de kennisclip.

    In de professionele opnamestudio op Academieplein kunnen docenten ondersteund en getraind worden in het maken van kennisclips en andere digitale leermaterialen. De studio biedt niet alleen toegang tot hoogwaardige apparatuur, maar ook tot experts die docenten kunnen begeleiden in het gebruik van de technologie en het bewerken van video's.

    Bovendien biedt het gebruik van een opnamestudio de mogelijkheid om innovatieve en creatieve manieren van lesgeven te ontwikkelen. Zo kunnen docenten de studio bijvoorbeeld gebruiken om interviews met experts uit het vakgebied op te nemen. Op die manier biedt de opnamestudio docenten de flexibiliteit om hun eigen creativiteit en ideeën in het onderwijs te integreren.

    Indruk van de studio op Academieplein

     

    In de studio op Academieplein zijn de volgende materialen aanwezig:

    • opnameapparatuur voor kennisclips en podcasts
    • Lightboard
    • etc
    • etc
    •  

    Praktische vragen

    Zeker. Wij denken zowel technisch als onderwijsinhoudelijk graag met je mee. Wij baseren de opbouw van de kennisclip op de theorie uit: Wijze lessen, digitale didactiek.

    Zeker. Ik kan de studio klaarzetten, zodat die zelfstandig gebruikt kan worden.

    Ervaring van anderen

    Kom je er niet uit?