Uit de voordracht spreekt een buitengewoon respect en waardering van de studenten voor Joyce Buitelaar (docente Entrepeneurship). Een veerkrachtige vrouw, die privé een groot verlies heeft geleden. Ze heeft aan haar studenten laten zien dat het overlijden van haar echtgenoot aan kanker haar kracht heeft gegeven om een foundation op te zetten en een evenement te organiseren om een financiële bijdrage te kunnen leveren aan de strijd tegen de ziekte kanker.
Ook het feit dat ze haar lessen koppelt aan de actualiteit, erg veel aandacht heeft voor het individuele leerproces en het gesprek over haar eigen functioneren niet uit de weg gaat, zijn redenen geweest om haar de titel ‘Docent van het jaar’ toe te kennen. Joyc e ontving de prijs uit handen van Amrish Sarjoepersad, voorzitter van de opleidingscommissie Entrepreneurship, de commissie die haar had voorgedragen. Directeur Fred Feuerstake van het instituut voor Commercieel Management, waaronder de opleiding valt, kwam tijdens de overhandiging van de prijs langs om haar persoonlijk te feliciteren.
In totaal waren er 23 docenten genomineerd – bijna tien meer dan afgelopen jaar, omdat er breder gevraagd was om nominaties in te dienen. De andere genomineerde docenten waren:
- Joris Berding (chemie)
- Shiraz Abdoel (Chemische technologie)
- William Kuppen (Civiele techniek)
- Dick Vierling (Commerciële economie)
- Okke de Jong (Crossmediale communicatie)
- Clemens Peters (Elektrotechniek)
- Joachim van der Weegen (Ergotherapie)
- Yuri Chin A Foeng (Facility management)
- Willem van der Klink (Financial services management)
- Denise van der Meer (Gezondheidstechnologie)
- Bart van der Flier (International business & languages)
- Alexander van der Klauw (International business & management studies)
- Chris van Dijke (Lerarenopleiding maatschappijgeschiedenis)
- Pim van ’t Hoff (Logistiek en economie)
- Victor Rademakers (Maritiem officier)
- Willem Brandenburg (Maritieme techniek)
- Glenn van der Sande (Marketing of social business)
- Jan Arndts (Medische hulpverlening)
- Paul Peters (Social work)
- Andries Vroegrijk (Vastgoed en makelaardij)
- Jeroen Langedijk (Watermanagement)
- Jac Vermeulen (Werktuigbouwkunde)
Verkiezing Interstedelijk Studenten Overleg
Hogeschool Rotterdam heeft Joyce Buitelaar ook voorgedragen voor de jaarlijkse landelijke verkiezing van de docent van het jaar van het Interstedelijk Studenten Overleg (ISO). Het ISO maakt de uiteindelijke winnaar op 1 april bekend. De winnaar van deze verkiezing ontvangt dan uit handen van minister Bussemaker een beurs voor onderwijsinnovatie en zal het eerste lid worden van de landelijke Docentenkamer.
Ook het managementteam COM vol lof over Joyce Buitelaar